Jon Bon Jovi

John Francis Bongiovi Jr.

7,0
1 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Bon Jovi

jego muzyka jest fantastyczna i milion osób szaleje za nim (w tym ja) i gra też dobrze, przynajmniej
próbuje, spełnia swoje marzenia

użytkownik usunięty
everossie

Tak kiedyś to był dobry zespół, teraz to pierdu pierdu. Zespół pięćdziesięciolatków, którzy udają popowy boysband zamiast grać rocka. Niestety. Ze starych zespołów tylko Europe grają naprawdę dobrą muzykę, a nawet są lepsi, niż byli w młodości. Bon Jovi mogą im gitary stroić.

no wiadomo że stary Bon Jovi to niebo w porównaniu do nowego, ale teraz każdy zespół jest komercyjny, a dla mnie oni są jeszcze w miarę w miarę, ja mam do nich dalej szacunek, nie wiem może to dlatego że sama chciałabym wyglądać tak dobrze jak oni w wieku 50 lat :D

użytkownik usunięty
everossie

Z tym, że teraz każdy zespół jest komercyjny polemizowałbym, ale z tym, że Bon Jovi nadal wyglądają świetnie to już w żadnym wypadku :) Niestety przez coraz słabszą muzykę tego szacunku do nich mam coraz mniej. Trudno, są większe problemy. Pozdrawiam

z ciekawości to jakiej muzyki drogi użytkowniku słuchasz? :) jakiś ulubiony zespół??

użytkownik usunięty
everossie

Za dużo tego, żeby wymieniać. Słucham bardzo różnej muzyki od artystów typu Tracy Chapman, Norah Jones czy Adele a na Slayerze, Megadeth, czy Metallice kończąc. Chociaż chyba jednak można powiedzieć, że mam kilku ulubionych wykonawców, jednak nie tyle, żeby uważać że słaba płyta jest wspaniała, bo nagrał ją jeden z moich ulubionych zespołów. Nie ukrywam, że za najlepszą płytę ub. roku uważam "Bag of Bones" Europe. Od momentu powrotu nagrywają, moim skromnym zdaniem, same dobre płyty, lepsze niż w latach 80-tych i z zespołu, z którego szydzono (raczej bezpodstawnie) stali się takim, o którym krytycy piszą "Forget what you know, Europe is one of a best bands on the planet right now".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones