Jon Bon Jovi

John Francis Bongiovi Jr.

7,0
1 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Bon Jovi

Twórca wielu przebojów, głównie dla nastolatek i ich mam. Piewca pop glam metalu albo inaczej teen pop metalu. Od Crush wydaje same arcydzieła, każdy album nowatorski i odkrywczy, zupełnie nowa jakość. Wielki aktor i człowiek czynu. Jego sławę przerasta tylko ilość zarobionych pieniędzy. A i wie jak dbać o zęby, wyraża to pełnym i szczerym uśmiechem:D

Najpierw ty kolego tak zaśpiewaj jak on to pogadamy.... Albo nie, idź i słuchaj dalej swojego mhhhhhrocznego behemotha i metallicy. W końcu to jedyna twarda jak stal i prawdziwa muzyka... Co jak co, ale potrafię zrozumieć krytykę popartą argumentami, tutaj kolega jak widac bardzo zna sie na muzyce.

szumu9

Ja niezbyt się znam na muzyce (i otwarcie to przyznaję), ale uważam, że Bon Jovi w porównaniu z Behemotem to pikuś, ale to nie przeszkadza mi kochać ich talent i miłość do muzyki. W końcu kto jak kto ale to oni zdobyli MTV EMA Global Icon :D

jozeefina

Jeżeli chodzi o heavy metal to faktycznie, każdy zespół metalowy jest od Bon Jovi'ego lepszy. Jeżeli chodzi o popularność to Behemoth nawet się nie zbliży go BJ.

MnIsZeK

No cóż. Masz dużo racji o tej popularności. Bo jeżeli się ktoś spyta obojętnie kogo , o zespół Bon Jovi , to odpowie "To jest ten zespół od It's My Life i Livin' on a prayer ? " Ewentualnie dodać jeszcze można You give love a bad name

jozeefina

It's My Life akurat nie wiem czemu takie sławne jest. Ja tam wolę Wanted Dead Or Alive, Bounce i ogólnie wszystko xD
Behemoth, Metallica (no może raczej nie), Bon Jovi i wszstkie zespoły rock&metal rządzą oprócz guns'n'roses (ale to kwestia gustu)
Do Aerosol:
dla nastolatek i ich mam? wielu metali i napakowanych facetów z ameryki słucha Bon Jovi (w tym ja xD)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones