PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1507}

Podaj dalej

Pay It Forward
7,6 174 935
ocen
7,6 10 1 174935
6,4 16
ocen krytyków
Podaj dalej
powrót do forum filmu Podaj dalej

zakończenie :(

ocenił(a) film na 8

na prawdę przyjemny obraz, przemyślana fabuła, świetny młodziak. wszystko na prawdę na piątkę (szkolną), gdyby nie to amerykańskie, na kilometr zajeżdżające tandetą zakończenie

ocenił(a) film na 7
Jkeeper

Dokładnie to samo przed chwilą powiedziałem (leci na tvn, właśnie się kończy).

Jkeeper

nie wiem czego się tak czepiasz mieszkańcy miasta w którym mieszkał chłopiec oddają mu hołd bo bo już w tak młodym wieku odkrył sens życia

Jkeeper

nie wiem czego się tak czepiasz mieszkańcy miasta w którym mieszkał chłopiec oddają mu hołd bo już w tak młodym wieku odkrył sens życia

Jkeeper

Też nie mogłam zrozumieć dlaczego tak się skończył ten film. Bezsensu.

ocenił(a) film na 9
wisienka1212

Ponieważ jego śmierć była dopełnieniem całej śmierci. Zginął za swoją ideę. Jego matka mówiła, że jego syna całego pochłonie to na czym się skupi. I tak było. Cały czas dążył do tego jednego celu. Jemu się udało go uczynić, niestety przypłacił za to życiem. Wiele osób zginęło za prawdę, za to żeby czynić na świecie dobro. To nie mogło się skończyć inaczej. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to, jak on był młody, ale jak zdeterminowany.

Też zadziałały u mnie emocje w trakcie filmu. 9/10

ocenił(a) film na 9
forzamilan1

Poprawka!!

Ponieważ jego śmierć była dopełnieniem całej jego POŚWIĘCENIA. Zginął za swoją ideę. Jego matka mówiła, że jego syna całego pochłonie to na czym się skupi. I tak było. Cały czas dążył do tego jednego celu. Jemu się udało go uczynić, niestety przypłacił za to życiem. Wiele osób zginęło za prawdę, za to żeby czynić na świecie dobro. To nie mogło się skończyć inaczej. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to, jak on był młody, ale jak zdeterminowany.

Też zadziałały u mnie emocje w trakcie filmu. 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones