PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1507}

Podaj dalej

Pay It Forward
7,6 174 935
ocen
7,6 10 1 174935
6,4 16
ocen krytyków
Podaj dalej
powrót do forum filmu Podaj dalej

I nie ma chyba osoby, której życie by się nie zmieniło choć w minimalnym stopniu po obejrzeniu tego filmu...

ocenił(a) film na 8
frantic84

Masz rację...

ocenił(a) film na 9
frantic84

w skrócie mówiąc piękny film :) poruszający i dający do myślemia - dobry pomysł - doskonała gra 3 aktorów w roli głównej :)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
frantic84

Ogladalem ten film i nawet mi sie podobal, aczkolwiek nie sadze by w polsce mogl ten system zadzialac, mamy inna mentalnosc niz amerykanie, tak dla przykladu ostatnio wyremontowalem koledze mieszkanie za darmo a on nie zaprosil mnie na parapetowke, wiec watpie w ten system ale moge sie mylic.

ocenił(a) film na 10
frantic84

Podzielam twoje zdanie. Piękna historia dziecka, które próbuje coś zmienić na tym świecie. Boże, aby takich ludzi było więcej...abyśmy cieszyli się życiem jak ten chłopiec i ludzie, którym pomógł. Spróbujmy działać jak on...ja zacznę od dziś, od moich znajomych...może się uda...naprawdę spróbuję ! :D

ocenił(a) film na 9
frantic84

Naprawdę cudowny, film płacze się na nim jak dziecko ale przynajmniej wie się dlaczego ;) Ci ludzie co przyszli pod dom jakie to jednoczące;*

użytkownik usunięty
frantic84

Racja. Po filmie byłem starszy o dwie godziny.

Kurde uprzedziłeś mnie z tą ripostą.

użytkownik usunięty
neo_angin

Hehehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones