PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1507}

Podaj dalej

Pay It Forward
7,6 174 944
oceny
7,6 10 1 174944
6,4 16
ocen krytyków
Podaj dalej
powrót do forum filmu Podaj dalej

Chodzi mi o to iż myślałem, że sam tytuł jest bardzo przewidywalny otóż zrób dobry uczynek a ten ktoś uczyni kolejny dobry uczynek kolejnym osobom... przypomniały mi się teraz słowa mojego przyjaciela, że jeśli jesteś dla kogoś dobry ta dobroć do ciebie wróci po stu kroć, ale tak prawdę mówiąc zawsze uważał, że to gówno prawda bo się to po prostu nie spełniało, ale wiecie nigdy nie rezygnował i w dalszym ciągu jest dobrym człowiekiem dosłownie dla wszystkich... ten film gra na uczuciach jest wspaniały ale szybko sobie uświadamiamy, że motyw przedstawiony w filmie jest nierealny...

ocenił(a) film na 10

Jeżeli uważasz, że jest nierealny, to będzie nierealny, ale jeżeli uważasz, że jest realny, to będzie realny.

Jeżeli nie wierzysz w coś, to nie oczekuj, ze to coś się spełni ;)

ocenił(a) film na 9

Uważam, że to czy motyw jest realny zależy od ludzi na jakich takie "podaj dalej" by trafiło. Myślę, że prędzej czy później każdy by przekazał to dalej, nawet najgorszy człowiek może uczynić coś dobrego, zależy tylko na jakich ludzi trafi i w jakiej sytuacji się znajdzie.
Przykładem tego jest ten ćpun któremu Trevor pomógł na początku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones