PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1507}

Podaj dalej

Pay It Forward
7,6 174 944
oceny
7,6 10 1 174944
6,4 16
ocen krytyków
Podaj dalej
powrót do forum filmu Podaj dalej

powie mi ktos jak sie ten film skonczyl? Przez ta glupia ostatnia reklame zasnolem ;D

ocenił(a) film na 8
tyktys

Jak to w dramacie często bywa główny bohater umarł !!!! :/

ocenił(a) film na 8
mAster_Z

A dokładniej to Trevor bronił tego... Adama czy jak mu tam, tuż po tym wywiadzie, i zadźgali go nożem. Potem ten nauczyciel i matka Trevora się razem ze szli, a wieczorem, jak pokazywali wywiad z Trevorem i mówili o jego śmierci, pod dom przyszedł tłumek ze świecami :(

ocenił(a) film na 10
tyktys

Tak, było tak jak napisał Amavid. Scena bardzo wzruszająca. Bohater nie zasłużył na to ;(...

ocenił(a) film na 3
Susan_Eva

Oj zasłużył ...
Film kiczowaty aż do bólu. Nigdy nie rozumiałem Amerykańskich dramatów, zwłaszcza po tym filmie. Przez większość sensu odgadywałem co się stanie za pare minut, za każdym razem zgadłem. Wystarczy spojrzeć na inne dobre film gdzie nie widać takiej sztuczności....
3/10

TV(N) WON!!!

Gdzie Sin City puszczane o pierwszej w nocy, zamiast o 20? Gdzie momento, gdzie pulp fiction, skazani na shawshank ? ;/

TV jest robiene czysto dla zarobku, jeszcze ta nagonka z prezydentem. Ah oh jaki on był cudowny, nazwiemy jego imieniem ulice, pochowajmy go na wawelu. Zapomnieliście już kto był najgorszym według (was) prezydentem IV RP??? aaaahh telewizja.... zapomniałem wybierzcie PO bo oni tak są(byli) na czasie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones